Kurumsal

Hakkımızda


Side İnternet ve Bilişim Teknolojileri 2007 yılında Internet Servis Sağlayıcısı (ISS) olarak kurulmuştur. Daha öncesinde çeşitli markalar ile çalışmalar yapmıştır fakat kurumsal ünvanını 2007 yılında almıştır. Global anlamda gelişmeleri yakından takip ederek, dünya standartlarında ki kalite anlayışı ve güçlü teknik altyapısı ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Side İnternet ve Bilişim Teknolojileri, kurumsal ve bireysel müşterilerine profesyonel anlamda yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Side İnternet ve Bilişim Teknolojileri Kurumların gelişen teknolojiyi avantaja çevirecekleri, en üst düzeyde verimlik ve rekabet avantajı sağlayacakları, bilişim teknolojilerine yönelik tasarım ve yazılımlar geliştirmek üzere kurulmuştur.


Misyonumuz


Misyon, son teknolojileri kullanarak ilerici internet çözümleri yaratmak ve bunları müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedefine ulaşmada internet kullanımında olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerini internetin verimli şekilde kullanmasını sağlamaktır.


Vizyonumuz


Vizyon, Bilişim sektöründe, katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşterileri için tercih sebebi olan, alanında tartışmasız lider konumda olan bir değer yaratarak her geçen gün büyümek.

Copyright © 2007 - 2014 / Side İnternet ve Bilişim Teknolojileri - Tubidy Com Baixar Musica